Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

SuperStar: Fanynka po vyřazení Martina Haricha zkolabovala

Publikováno 03.05.2011 v 14:05 v kategorii Stalo se, přečteno: 625x

Pondělní vyřazování SuperStar zažilo nečekané drama. Poté, co byl nečekaně Martin Harich označen jako vyřazený ze sedmi finalistů se strhla hysterie z řad fanynek. Museli zasahovat záchranáři.
"Doktora", jako první volala porotkyně Gábina Osvaldová, když spatřila na zemi pod pódiem jednu z dívek. Posléze i Leoš Mareš vyvolával záchranáře, kteří neprodleně zasáhli a dívku odnesli z dohledu televizních kamer. "Vypadá to, že bude v pořádku", následně zhodnotil situaci Mareš, "Tohle jsem naposledy viděl při koncertu Michaela Jacksona", dodává.
Celé pondělní vyřazování působilo komicky, až stupidně. Fanynky v prvních řadách "bulely" ještě dřív, než byl někdo vyřazen, po vyřazení omdlévaly a nakonec porota "s velkým napětím podle scénáře" mladého zpěváka vrátila do soutěže jedinou svoji možností v soutěži tzv. divoké katry.
Možnost navrhl Rytmus, Gábina souhlasila. Helena Zeťová dlouze přemýšlela, jak říct, že nesouhlasí, aby udělala situaci dramatičtější, nakonec s úsměvem na tváři řekla hlasité NE. Na závěr měl P. Habera dramatický monolog, kterým napínal navrácení zpěváka. Nakonec souhlasil a halou se rozeznělo opět otravné pištění fanynek...

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • XJBAgXutSLO 31.10.2012 v 04:24 Apparnetly this is what the esteemed Willis was talkin' 'bout.


 • http://pujckaouhjym.webgarden.cz 07.06.2016 v 18:46 online pujcka 1000


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?