Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Prezident Václav Klaus krade pero?

Publikováno 12.04.2011 v 11:51 v kategorii Stalo se, přečteno: 1634x

Českými médii a vzápětí celým českým internetem prolétla informace o návštěvě českého prezidenta Václava Klause v Chile. Informace se přitom vůbec netýkala samotné návštěvy jihoamerické země, ale toho, že český prezident "odcizil" pero.
Video působí celkem vtipně a na internetu ho shlédly statisíce uživatelů, z nichž se někteří bouří a nelíbí se jim, že prezident pero ukradl.
Václav Klaus pero samozřejmě neukradl. Pera a podobné suvenýry jsou běžným dárkem při podobných návštěvách. 
Mluvčí prezidenta Václava Klause, Radim Ochvat, pronesl: "Šlo o běžné pero s logem státu či kanceláře, které dostávají prezidenti a zároveň členové delegací při státních návštěvách. Na Pražském hradě tato pera dáváme vždy při jednáních delegací společně s pracovním blokem."
"Je škoda, že se Česká televize během devíti dnů společného pobytu podobně pilně nevěnovala také samotné prezidentově práci.", dodává Ochvat.
Berte tedy video s nadhledem a hledejme v něm opravdu jen povedené pobavení.

Komentáře

Celkem 7 komentářů

 • Anonymní 12.04.2011 v 17:41 To je frajer. =D


 • Toom 13.04.2011 v 13:45 Dostal to jako dárek, tak co jako všichni děláte...


 • Filda 13.04.2011 v 15:13 Toom: To sice ano, ale styl jakým si ho vzal, s šibalským úsměvem je komický! :D:D


 • Jirka 13.04.2011 v 20:59 A kdyz to teda dostal, tak proc si to nevzal normalne i s krabickou? On to totiz JESTE nedostal, prectete si dnesni noviny: R. Ochvat totiz rekl, ze "by ho stejne byval dostal", a to je setsakra rozdil!


 • AnnElfwind 14.04.2011 v 13:12 To jsem viděla. I když, lepší, než Klaus a pero jsou ententýky v poslanecké sněmovně. :D Když se jim porouchalo hlasovací zařízení. :D


 • bezbožný učitel národů 15.04.2011 v 10:52 Proč to udělal? A ještě tak provokativně a stupidně? Proč Havel nastoupil na přehlídku ve směšně krátkých kalhotách? Proč Putin na veřejnosti obnažil malého chlapečka a líbal ho na břicho? Ti zvrhlí debilové, se domnívají, že vykonávají nějaké iniciační obřady. Ve skutečnosti se jejich nesmrtelné duše brání jejich vlastním zvrhlým skutkům a jsou nuceni dělat si ostudu,tak aby jejich zaprodanost byla zjevná. Veřejnost to stejně nepochopí a nenakope je do prdele a satan, kterému slouží z toho má legraci.


 • Lord 12.05.2011 v 06:06 Krade celá vláda a ve velkým !!! Kradou o sto šest doma a už nejsou schopni se ovládat ani na státních návštěvách v cizině ! Myslí si : "Krást , krást , krást ! Krást za každou cenu!!!" A podle toho to také v tomto pseudo státě vypadá . Bezohlednost , zlotřilost , sobeckost a nenasytnost !!!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?