Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Prezident Václav Klaus krade pero?

Publikováno 12.04.2011 v 11:51 v kategorii Stalo se, přečteno: 1613x

Českými médii a vzápětí celým českým internetem prolétla informace o návštěvě českého prezidenta Václava Klause v Chile. Informace se přitom vůbec netýkala samotné návštěvy jihoamerické země, ale toho, že český prezident "odcizil" pero.
Video působí celkem vtipně a na internetu ho shlédly statisíce uživatelů, z nichž se někteří bouří a nelíbí se jim, že prezident pero ukradl.
Václav Klaus pero samozřejmě neukradl. Pera a podobné suvenýry jsou běžným dárkem při podobných návštěvách. 
Mluvčí prezidenta Václava Klause, Radim Ochvat, pronesl: "Šlo o běžné pero s logem státu či kanceláře, které dostávají prezidenti a zároveň členové delegací při státních návštěvách. Na Pražském hradě tato pera dáváme vždy při jednáních delegací společně s pracovním blokem."
"Je škoda, že se Česká televize během devíti dnů společného pobytu podobně pilně nevěnovala také samotné prezidentově práci.", dodává Ochvat.
Berte tedy video s nadhledem a hledejme v něm opravdu jen povedené pobavení.

Komentáře

Celkem 8 komentářů

 • Anonymní 12.04.2011 v 17:41 To je frajer. =D


 • Toom 13.04.2011 v 13:45 Dostal to jako dárek, tak co jako všichni děláte...


 • Filda 13.04.2011 v 15:13 Toom: To sice ano, ale styl jakým si ho vzal, s šibalským úsměvem je komický! :D:D


 • Jirka 13.04.2011 v 20:59 A kdyz to teda dostal, tak proc si to nevzal normalne i s krabickou? On to totiz JESTE nedostal, prectete si dnesni noviny: R. Ochvat totiz rekl, ze "by ho stejne byval dostal", a to je setsakra rozdil!


 • AnnElfwind 14.04.2011 v 13:12 To jsem viděla. I když, lepší, než Klaus a pero jsou ententýky v poslanecké sněmovně. :D Když se jim porouchalo hlasovací zařízení. :D


 • bezbožný učitel národů 15.04.2011 v 10:52 Proč to udělal? A ještě tak provokativně a stupidně? Proč Havel nastoupil na přehlídku ve směšně krátkých kalhotách? Proč Putin na veřejnosti obnažil malého chlapečka a líbal ho na břicho? Ti zvrhlí debilové, se domnívají, že vykonávají nějaké iniciační obřady. Ve skutečnosti se jejich nesmrtelné duše brání jejich vlastním zvrhlým skutkům a jsou nuceni dělat si ostudu,tak aby jejich zaprodanost byla zjevná. Veřejnost to stejně nepochopí a nenakope je do prdele a satan, kterému slouží z toho má legraci.


 • Lord 12.05.2011 v 06:06 Krade celá vláda a ve velkým !!! Kradou o sto šest doma a už nejsou schopni se ovládat ani na státních návštěvách v cizině ! Myslí si : "Krást , krást , krást ! Krást za každou cenu!!!" A podle toho to také v tomto pseudo státě vypadá . Bezohlednost , zlotřilost , sobeckost a nenasytnost !!!


 • FCNe7qXTiYk4 19.12.2013 v 17:39 I intended to copomse you one very little word so as to thank you so much the moment again regarding the awesome opinions you've shown on this page. It has been simply open-handed with people like you to provide without restraint all that most people might have offered for an ebook to end up making some profit for themselves, and in particular given that you could possibly have tried it if you decided. The creative ideas as well acted as the great way to understand that someone else have similar fervor like mine to see a whole lot more with reference to this problem. I know there are millions of more pleasant periods up front for folks who check out your blog post.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?