Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Opilý Leoš Mareš v ranní show Evropy 2

Publikováno 10.01.2011 v 16:01 v kategorii Stalo se, přečteno: 508x

Leoš Mareš se totálně znemožnil v pátečním vysílání Evorpy 2. Jeho dlouholetý kolega a kamarád to nevydržel a z vysílání odešel.
Leoš Mareš prohlásil: "Klasicky se protáhl večírek, není to poprvé. Vysílání je reality show, za třináct let, co na Evropě 2 vysílám, se něco takového občas stane".
Leoš se s Patrikem pohádal ještě před vstupem do vysílání, poté z rádia Patrik odešel úplně. Evropa2 ani jednomu z moderátorů žádnou pokutu neudala. 
Dnes (pondělí 10. ledna) se Leoš v rádiu několikrát omluvil všem posluchačům za jeho páteční výstup. To však pravděpodobně nezmění pohled mnoha posluchačů. O této události se také rozpoutala vášnivá debata na facebooku.
Objevilo se také mnoho názorů, že celé je to zinscenované ze strany Evropy 2. Jak se říká, i špatná reklama je reklama. Pokud je to tedy pouze reklama, tleskám Marešovi, má to opravdu virální potenciál.
Ukázka z pátečního vysílání:

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Marta 10.01.2011 v 16:12 Mareši, jsi trapnej...


 • Marto 20.08.2011 v 16:36 Ty si píča Marto


 • gwxeVNdmpg 17.08.2012 v 17:04 Půjčky s expresnedm vyple1cenedm!Nabedzedme půjčky s možnosted bez nahledžened do rsigetrů a bez ručened nemovitosted.!Jeden věřitel!Předmfd investor! Potvrzened o předjmu nened vždy podmednkou. Možnost bezplatne9ho odstoupened od smlouvy, ktere9 naznačuje transparentnost smluvnedch podmednek. Že1dat můžete prostřednictvedm on-line formule1ře. Přijedeme až k Ve1m, cele1 ČR. Penedze lze použedt na cokoli. Nevole1te 900.Zdarma analfdza bonity žadatele. Vyředzened do 2 dnů.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?