Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

O2 mi účtuje internet v mobilu, který nevyužívám

Publikováno 27.12.2011 v 17:43 v kategorii Z mého života, přečteno: 616x

O2 mi v poslední době strhává po patnácti korunách za používání internetu v mobilu. Vtip je v tom, že internet v mobilu nevyužívám.
Začátkem minulého týdne mi od O2 přišla SMS ve znění: "Vážený zákazníku, za započtené datové spojení Vám byla naúčtována hodinová sazba 15 Kč." První SMS jsem v klidu přešel, asi jsem se někde v mobilu překlepl. Patnáct korun není tolik, abych se nad tím nějak moc zaobíral.
Následující den mi přišla stejná sms zpráva a dalších 15 korun bylo odečteno z kreditu. To už mi začalo vadit a byl jsem rozhodnutý jít se další den zeptat na pobočku, co se děje.
Jenže během noci mě probudila další zpráva, která mě informovala o tom, že jsem byl na internetu. To už jsem neváhal a hned ráno volal na zákaznickou linku O2 *88. Asi půl hodinu mi do sluchátka vyhrávaly rolničky a vánoční tóny, než se jim podařilo mě přepojit. Operátor na lince mi stejně moc nepomohl. Pouze se mě snažil přesvědčit, že jsem opravdu šel na internet, nebo že si někdo z blízkých vypůjčil můj telefon, což je hloupost. Nakonec jsem ho přesvědčil, ať mi tedy úplně zablokuje internet v mobilu, ikdyž se mě snažil nalákat na předplacený internet v mobilu (nevím proč, internet v mobilu využívám jen zřídka, a to přes wifi..)
Problém jsem vyřešil. Jaká je ale příčina? O2? Nejspíš...

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Toom 27.12.2011 v 21:38 Nestahují se ti v mobilu aktualizace?


 • Karlos 27.12.2011 v 22:37 Nemám mobil s operačním systémem...


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?