Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Microsoft kupuje Skype

Publikováno 11.05.2011 v 11:08 v kategorii Ze světa IT, přečteno: 362x

Microsoft potvrdil, svoji koupi největší celosvětové komunikační služby Skype. Nabídl více než další zájemci Google a Facebook, více než 8 miliard dolarů.
Microsoft zprávu zveřejnil v úterý s odkazem na již informované zdroje list The Wall Street Journal. Pro společnost to jistě byla jedna z největších investic za celé šestnáctileté fungování.
Obě firmy tuto informaci odmítly komentovat. Navázání spolupráce, případné odkoupení Skypu podle médií zvažovali také internetoví giganti Facebook a Google.
Co bude se službou Skype pod vedením Microsoftu? Určitě se služba dostane do mnoha produkrů Microsoftu, jako jsou operační systémy Windows, herní konzole xBox, Windows Phones a jiné...
Bude to ale pohyb správným směrem?

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • draG 03.11.2011 v 17:39 Snad jo


 • CH4R6Lqz 19.12.2013 v 19:27 Dobrfd den, re1d bych se Ve1m představil. Me9 jme9no je Tome1š Kotrba je mi 42 let a již 4 roky děle1m zprostředkovatele půjček. Re1d bych Ve1s sezne1mil s novfdm purodktem, kterfd od dnešnedho dne mohu nabedzet.Jedne1 se o půjčku “WANT400″. Tato půjčka je určena i pro lidi, kteřed se dostali do registru CBCB a SOLUS.Jelikož se jedne1 o novfd produkt, tak dle mfdch zkušenosted věředm, že schve1lened půjčky bude zpoče1tku jednodušed. O půjčku může pože1dat osoba staršed 18 let s doložitelnfdm předjmem, nebo čestnfdm prohle1šenedm o vfdši předjmů. Žadatel mused vlastnit bankovned fačet. Jestli me1te ze1jem, kontaktujte mne na:


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?