Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Jak získat internet adsl od O2 za polovinu

Publikováno 05.09.2012 v 10:10 v kategorii Z mého života, přečteno: 835x

K připojení využívám služeb největšího poskytovatele adsl v České republice, O2. Jaká však pro mě byla nemilá zpráva, když mi ve schránce přistála faktura na běžnou cenu. Co s tím?
Za internet adsl o rychlosti 16 Mbit jsem do té doby platil 500 Kč měsíčně. Na faktuře za další měsíc jsem však měl uvedenou částku 750 Kč s poznámkou pod čarou, že mi skončilo zkušební období a nově musím platit plnou cenu. To se mi ale vůbec nelíbilo..
Další den jsem proto vyrazil na místní pobočku O2 kde mi nepříjemná slečna oznámila, že je vše naprosto v pořádku a že jako stávající zákazník již nemám právo na další slevu. Dobře, oznámil jsem ji tedy, že bych internet rád zrušil. Tušil jsem co bude následovat. Podobný postup probíhal i v bance, kde jsem rušil účet...
Pracovnice mě spojila s operátorkou, se kterou jsem si měl pohovořit o zrušení. Tu samozřejmě hned zajímal důvod, proč chci internet zrušit. Oznámil jsem ji, že mi konkurence nabídla stejnou službu za 400 Kč měsíčně... Tradá! Operátorka mi pohotově nabídla snížení ceny na tuto částku. Úkol splněn! Z původních 750 Kč jsem se dostal na krásných 400 Kč. Není fajn ušetřit díky jednomu telefonátu přes 4 000 za rok? :)
Jak jste k internetu připojeni vy? A kolik za internet platíte? Podělte se do komentářů. :)

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Jupík 05.09.2012 v 15:40 Ano, mohu potvrdit, také nám při rušení internetu nabídli lepší cenu. Bohužel pozdě :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?