Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Jak odemknout zámek bez klíče

Publikováno 14.03.2012 v 10:40 v kategorii Jak na to, přečteno: 17008x

Odemknout zámek klíče? Nemusíte být zrovna učený zámečník, aby se vám to povedlo. Lockpicking je poměrně nový druh zábavy, který bychom mohli zařadit mezi řešení hlavolamů. Je trestné odemykat zámky, které Vám nepatří, to snad ale nemusím připomínat.
Nejefektivnější způsob k odemčení visacích zámků a FABek je použít zakoupené, nebo vlastnoručně vyrobenou sadu paklíčů, které například na Aukru seženete kolem 300 Kč. V pokročilejším stádiu si vystačíte pouze se dvěmi kancelářskými sponkami, to chce ale hodně cviku a citu v rukou.
Mě se po půl hodině snažení podařil odemknout visací zámek pomocí dvou kancelářských sponek. Paklíče nemám :)) Tak jsem si musel vystačit se sponkami. 
Jak odemknout zámek bez klíče?
Jednu sponku jsem zahl a vložil do zámku tak, aby mi moc nepřekážela. Touto sponkou musíte otáčet ve směru otáčení klíče (samozřejmě že při zamčeném zámku se neotáčí, jde o to, aby byl zámek pod mírným tlakem). Na druhé sponce jsem udělal záhyb na konci, pomocí kterého dostáváte stavítka v zámku do správné polohy.
No asi jsem to nevysvětlil nejlíp, pochopitelnější návod naleznete zde: Návody jak,s čím a proč.....
Na závěr bych chtěl ještě jednou upozornit, že zneužití je trestné!

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • Anonymní 03.08.2012 v 16:34 Ahoj, znám jednoduší zbůsop. vezmete sponku uvedenou jako druhou na videu a pořád otáčíte je to jednodužší. Ale já to používám, jen když ztratím klíček k deníčku !:-D


 • Bomberious 11.10.2012 v 19:20 Velmi pěkné to video, nicméně by si měl člověk býti vědom toho, že to lze považovat za skutečný návod ke kradení! Leckdo se tím může cítit inspirován! Všechny domovní sklepy mají tyto pofidérní zámky :((


 • bambus 04.01.2013 v 22:25 čo ti jebe nebo co tak si ti dveře zavař


 • Neřeknukdo :P 06.06.2014 v 21:53 To je fajné vodeo ale jestli by to bylo podrobnější


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?