Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

E-shopy mají nově povinnost vracet i peníze za poštovné

Publikováno 05.10.2011 v 10:35 v kategorii Internet, přečteno: 406x

Ve zprávách TV Nova se objevila informace, že internetové obchody mají nově vracet peníze včetně poštovného za zboží, které se zákazník rozhodne bez udání důvodu vrátit.
Internetový obchod neprovozuji, ale i tak mi nepřipadá logické, proč veškeré výdaje musí být na bedrech obchodníka. Vezměte si případ například následující případ:
Zákazník si v internetové obchodě s elektronikou zakoupí digitální fotoaparát a navigaci. Obchodník musí vynaložit úsilí, aby zásilku zabalil, označil, odnesl na poštu a odeslal. Po týdnu se objednávka vrátí zpět. V navigaci zůstala naplánovaná trasa po Francii a ve fotoaparátu fotografie mladých lidí pod Eiffelovkou...
I v tomto případě musí obchodník zákazníkovi vrátit cenu za zboží, za poštovné za balné. Nikdo mu nezaplatí jeho zbytečnou práci. Naopak on zaplatí za to, že někomu půjčil své zboží. Paráda, máme tu návod, jak si zdarma půjčovat nejmodernější zboží... Zase skvělý výmysl EU... Více v článku na podnikatel.cz.
Co si o tom myslíte vy?

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • AEnmI1ur9 11.12.2013 v 12:28 dobry den nase spolecnost nbizai nebankovni pujcku se zastavou az70 procent trzni hodnoty nemovitosti ,pujcujeme od 10 000 do 200 000 000 ,variabilni moznosti splaceni ,moznost expresniho cerpani do 2 dnu ,penize je mozne pouzit na cokoli,vyrizeni zdarma ,bez nahledu do registru a bez prokazovani prijmu ,podminka zastava nemovitosti ,zastavovana nemovitost muze byt ve vlastnictvi 3 osoby ,pokud mate o pujcku zajem tak me kontaktujte na emailu dekuji mlejnkova


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?