Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Byl jsem nabourán, co dál?

Publikováno 16.08.2011 v 11:28 v kategorii Z mého života, přečteno: 594x

Autem jezdím každý den, ale jen pár kilometrů do práce a z práce. Před pár dny jsem se vydal přes celou republiku. A? Byl jsem nabourán. Co s tím?
Minulý týden jsem se vydal přes celou republiku, moje hloupost, že jsem si nekoupil dálniční známku a motal se okreskama. Zastavím na křižovatce, abych se podíval do mapy, kudy dál. A v tom se ozve rána a auto mi poskočilo. Nejdřív jsem myslel, že mi "chcípnul" motor, ale ukázalo se, že je to jinak. Auto, které stálo za mnou do mě skočilo, řidič zapomněl vyřadit rychlost. Co dál? V nárazníku je důlek a popraskaný lak. Pojišťovna mi prý na starší auto nový nárazník nekoupí, max. zaplatí pouze opravu... I tak mám kvůli takové hlouposti plno práce a starostí, co jsem se informoval, tak asi takto:
 1. Musí se sepsat protokol o dopravní nehodě a pořídit fotografie
 2. Viník to nahlásí na svoji pojišťovnu kde dostane číslo pojistné události
 3. Poškozený to nahlásí na své pojišťovně s číslem pojistné události, kterou dostal viník
 4. Likvidátor škod z pojišťovny viníka chce vidět škodu (někdy stačí jen fotky)
 5. Bourané auto poškozeného zavést do neautorizovaného servisu, kde to levně opraví (v autorizovaných prý vymění celý díl a pojišťovna to nezaplatí)
 6. Pojišťovna opravu snad zaplatí
Snad všechno do příštího týdne stihnu...

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • jirka.oznamuje.cz 17.08.2011 v 23:27 Tak to opravdu doufej, že to pojišťovna zaplatí. Jinak já raději chodím pěšky, je to zdravé a můžu se u toho i napít. decentně, samosebou.


 • Karlos 22.08.2011 v 10:17 Tak já taky často chodím pěšky nebo na kole. Auto mám jen do práce a z práce :) Jinak nakonec se to přes pojišťovnu řešit nebude, s viníkem je rozumná řeč a zaplatí to ze svýho. Vyjde ho to asi na 4000.


 • epOwTrAsw 01.11.2012 v 07:31 Petra / No a nic vedc..,tam šlo o to,že když to ta paned řekla,tak ses tomu sme1la a ředkala si,že je to dobrfd ,o nic vedc tu nejde,ach jo,jsem s tebou chtěla pokecat,ale kouke1m,že dnes nevim vůbec jak:(


 • fH6yUMGU3ow 19.12.2013 v 20:51 Ich schliedfe mich wie immer etwas spe4t den Lobliedern an.Ganz toll! Und eine Unversche4mtheit, dadf diese Arbeit so sang- und kllangos abgebfcgelt wurde.Und zum Fernsehen kann ich mich Euren Klageliedern auch nur anschliedfen, Kottan ermittelt vermisse ich auch na ja, ist ein Trost, dadf es sooo viele gute Bfccher gibt


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?