Karlosův blogo všem co mám na srdci :))

Arogantní advokát vs. Policie České Republiky

Publikováno 22.09.2011 v 10:28 v kategorii Zajímavé, přečteno: 1056x

Na internetu se virální rychlostí šíří video, na kterém policisté řeší přestupek s nesprávným parkováním. Do všeho se připlete "právník" který se zastává pokutovaného.
Na zdokumentovaném záznamu je zaznamenáno jednání policistů a onoho právního zástupce. Není jisté, zda se jedná o právníka, ale z jeho slov to tak vyplývá. Každý ať si udělá obrázek sám. Z mého pohledu je právník zbytečně drzý a umachrovaný. Vše by šlo řešit s klidem a výsledek by byl stejný...
Můžete také shlédnout video Neznalost městské policie při silniční kontrole

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • Jupík 22.09.2011 v 18:41 Nebudu se vyjadřovat, na čí jsem straně... ale video mě pobavilo :D


 • jirka.oznamuje.cz 22.09.2011 v 20:51 Taky to nebudu komentovat, jen bych chtěl podotknout, že od právníka, který je hulvát, bych se nenechal nikdy zastupovat. Dvakrát urazí soudce, a já si jdu sednout.
  Hulvát hulvátem zustane, ať má nebo nemá vysokou školu.


 • Miloslav Ponkrác 25.09.2011 v 14:25 Přehrál jsem si jen první dvě minuty videa. CO je dál, nevím.

  Ale už chápu, proč je Česko tak v háji. Policie porušuje zákon, evidentně si z toho nic nedělá a všichni komentátoři přede mnou a autor článku – těm to nevadí, řeší pouze právníka.

  Lepší vysvětlení, proč to jde s Českem z kopce není. Skvělý psychologický experiment.

  Lidem zde (autor 2 komentující) nevadí, že úřední osoby porušují zákon a evidentně si nic z toho nedělají ani po upozornění. Hlavně, když se jedná podle Gutha-Jarkovského. Znáte lepší vysvětlení proč tu vzrůstá korupce, problémy, zhoršuje se podnikatelské a jiné prostředí? Protože lidi se zajímají o nepodstatné věci. Ať si tu policie porušuje zákon, ať s etu krade, loupí, vraždí, znásilňuje – to vše je v pořádku. Hlavně ale ať u toho nikdo nezvyšuje hlas a mluví jak diplomat. Pak klidně ať teče krev, ať je tu zákon džungle.

  Děkuji autorovi i komentujícím za dokonalé vysvětlení, proč se to v Česku nemůže zlepšit.


 • vlazima 03.10.2011 v 19:36 Tohle dokáže každej ukecanej blb s kamerou v ruce. Jak může někoho vyzývat? Poldové měli být důraznější. Ale věřím, že to měli těžký. Zasloužil by přes držku. Vůbec nemá pravdu.


 • a 25.03.2013 v 11:25 Miloslav Ponkrác: Naprostý souhlas, velmi dobře napsaný. Ti hloupáci hodnotěj jen formu a nikoliv obsah, je jedno co, ale jak se to říká. Jako pes, kterýmu ať říkam cokoli, tak záleží jen na tónu hlasu. Takový ovce takhle byrokratická psychopatická společnost potřebuje.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?